Richard Maloney PERYÖN Kongresi’nde!

Engage&Grow Kurucusu
Richard Maloney
26 Kasım'da PERYÖN Kongresi'nde!

İlham verici konuşmacılar, şaşırtıcı tartışmalar, zihin açıcı panellerde zengin içerik, insan yönetimi trendleri ve gündeme dair her şeyin konuşulacağı, uzmanlar ile bir araya gelme fırsatı yakalayacağınız ve insana dair en güzel fikriniz ile buluşacağınız PERYÖN Kongresi‘nde kurucumuz Richard Maloney “Liderlik ve Bağlılık” konusu ile ilgili ilham verecek!

Zengin içerik, insan yönetimi trendleri ve gündeme dair her şeyi yakalayabileceğiniz PERYÖN Kongresi'ne katılın

Ücretsiz Seminerimize Katılarak, VideoBook Kazanma Fırsatı Yakalayın!

Daha önce düzenlediğimiz ve çok sevilen Bağlı Çalışanlar X Mutlu Müşteriler = Büyüyen İşletmeler Semineri’mizin 1 Aralıkta gerçekleşecek yeni oturumunu kaçırmayın! Çalışan bağlılığı, liderlik, çalışan bağlılığının işletmenize olan önemi, çalışanlarınızın bağlılığını nasıl yükseltebileceğiniz ve daha fazlasını konuşacağımız bu etkinlikte yerinizi alın.

Üstelik Richard Maloney ve üç uzman panelist tarafından sunulan, birlikte Fortune 500 şirketleriyle başarılı bir şekilde kullandıkları stratejileri geliştirerek büyük büyüme oranları elde ettiklerinden bahsettikleri, case studylerin olduğu ve sonunda sertifika alacağınız videobook’u ücretsiz edinme fırsatı yakalayın!

Bu özel içeriğe erişen kişilerden olmak için şimdi kaydolun!

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

  Yukarıdaki iletişim bilgilerinizi girdiğinizde, Engage & Grow'un bu bilgileri sizinle iletişime geçmek için kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz.

  Richard Maloney İle Tanışın!

  richard

  Engage & Grow Global’in kurucusu ve CEO’su Richard Maloney, 80’den fazla ülkede 200’den fazla koçun lideri olarak, çalışan ve ekip bağlılığı konusunda dünyanın önde gelen otoritelerinden biridir. 

  Misyonu, “Küresel Boyutta Çalışan Bağlılığı” yaratmaktır. 

  Yönetimin ve çalışanların, işin ortak hedefi için birlikte çalışıp büyüdüğü ve bundan zevk aldığı bir dünya yaratıyor. Uyguladığı programlar, çalışanların ve organizasyonların iş hayatına renk katıyor. 

  Kurumsal, kamu ve KOBİ sektörlerindeki şirketler için liderlik ve kültür programları uygulayarak işe başlayan Richard, günümüzdeki yöntemlerin elit ve amatör spor endüstrilerinde çalışarak elde ettiği önemli ve kalıcı sonuçlara ulaşamadığını çabucak fark etti.

  Richard Maloney 15 yıldır profesyonel koçluk hizmeti veriyor. Profesyonel koçluk kariyeri boyunca 35+ ülkeden yüzlerce yöneticiye ve ekibe başarıyla koçluk yaptı, yapmaya devam ediyor…

  Engage&Grow İle Tanışın

  2012’de seri girişimci ve dünyanın önde gelen bağlılık uzmanı Richard Maloney tarafından kurulan Engage & Grow, her defasında bir çalışan olmak üzere, küresel düzeyde işine bağlı bir iş gücü yaratma vizyonuna sahiptir.

  İnsanları başarıya ulaştırma tutkusundan doğduk ve çalışanları yeniden bağlamak için varız. Bu konuda iddialıyız, çünkü içinde bulunduğunuz endüstri ne olursa olsun, bir şirket için en önemli varlık insanlardır.

  Biz normal olana meydan okumaya inanıyoruz. Şirketlerin ve liderlerin, çalışanlarıyla gerçek bir bağ kurmak için geleneksel eğitim yöntemlerinin ötesine geçmesi gerektiğine inanıyoruz.

  Engage&Grow Programını Şirketinize Taşıyın!

  Nasıl bakarsanız bakın, çalışanların bağlılığı tüm şirketleri etkiler. Ancak, geleneksel çalışan ve liderlik eğitiminin artık eski ve yavaş kaldığı kanıtlanmıştır (Deloitte, 2016). Artık kurumsal değişim yaratmanın çok daha hızlı ve güçlü bir yolu var.

  Çalışanlarınızın ve şirketinizin potansiyelini ortaya çıkarmak için bir rehbere sahip olun.

  Sizde Engage&Grow programını şirketinizde deneyimleyin!

  Engage&Grow Koçu Olun!

  Artık gelecek bağlılıkta. Klasik programlar bitti. Geleneksel atölye çalışması tarzı programların eski ve yavaş olduğu kanıtlandı. Çalışan bağlılığına odaklanarak, insanlar ve organizasyonları güçlendiren temellere inersiniz. 

  80+ ülkede başarısını kanıtlamış Engage & Grow sistemine dahil olup bu sıradışı hareketin Türkiye’deki öncülerinden olabilirsin! Sunduğu sistemler ve hazır çözümler işletmeler için inanılmaz büyüme fırsatları sunuyor.

  Hemen aramıza katılın

    

    

   Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

   ADRES

   Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
   B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
   Sarıyer, İstanbul

   TELEFON

   +90 212 291 12 00

   E-MAİL

   info@engageandgrowturkey.com