Bağlı Çalışanlar X Mutlu Müşteriler = Büyüyen İşletmeler
Online Seminerimize Katılın!

1 Aralık, Salı | 09:30 – 10:30

Daha önce düzenlediğimiz ve çok sevilen Bağlı Çalışanlar X Mutlu Müşteriler = Büyüyen İşletmeler Semineri’mizin yeni oturumunu kaçırmayın! Çalışan bağlılığı, liderlik, çalışan bağlılığının işletmenize olan önemi, çalışanlarınızın bağlılığını nasıl yükseltebileceğiniz ve daha fazlasını konuşacağımız bu etkinlikte yerinizi alın.

Üstelik Richard Maloney ve üç uzman panelist tarafından sunulan, birlikte Fortune 500 şirketleriyle başarılı bir şekilde kullandıkları stratejileri geliştirerek büyük büyüme oranları elde ettiklerinden bahsettikleri, case studylerin olduğu ve sonunda sertifika alacağınız
videobook’u ücretsiz edinme fırsatı yakalayın!

Bu özel içeriğe erişen kişilerden olmak için şimdi kaydolun!

  Yukarıdaki iletişim bilgilerinizi girdiğinizde, Engage & Grow'un bu bilgileri sizinle iletişime geçmek için kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz.

  Engage & Grow, iş hayatının gönülden bağlı çalışanlar ile varlığını sürdürebileceği fikriyle doğdu.

  Yüksek bağlılık çalışanların yaşam kalitesini artırıyor!

  Kimler Katılmalı?

  Bu seminer karar vericilere, liderlere, yönetim takımlarına, insan kaynakları uzmanlarına ve işinin içinde insan olan herkese yönelik!

  Neden Katılmalısınız?

  Büyük bir dönüşüm geçiriyoruz, bugün gezegendeki her insanın odağında “hayat” var. 80’e yakın ülkeden yüzlerce lisanslı koçumuz aracılığıyla, tüm dünyadaki işyerlerinde önemli bir fark yaratma amacımızla liderlik, çalışan bağlılığının işletmenize olan önemi, çalışanlarınızın bağlılığını nasıl yükseltebileceğiniz ve daha fazlasını ‘Çalışan Bağlılığı’nın artan önemini vurgulayarak ve paylaşarak onların çalışmalarına ışık tutacağız.

  Ne Kazanacaksınız?

  + Engage&Grow birikimlerini, çalışan bağlılığının önemini, çalışanlarınız için daha fazla neler yapabileceğinizi farkedecek, farklı bir bakış açısı kazanacak, birçok yeni bilgi edineceksiniz,

  + Bitirdiğinizde blockchain güvencesinde sertifika edineceğiniz, 4 farklı uzmanın konuk olduğu, testler ve case studylerle dolu bir VideoBook’a ücretsiz olarak erişim kazanacaksınız.

  Eğitim ve gelişim uzmanlarının, insan kaynakları departmanlarının, şirket liderlerinin  ve işletme koçlarının, birkaç hafta içinde tamamen bağlı ve yüksek performanslı takımlar oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

    

    

   Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

   ADRES

   Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
   B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
   Sarıyer, İstanbul

   TELEFON

   +90 212 291 12 00

   E-MAİL

   info@engageandgrowturkey.com