Zoom ile Online Seminere (Webinar) Katılma

Zoom Linki Kaydı ile Online Seminere (Webinar) Katılma

Online seminere (webinara) katılmak için, etkinlik sahibinin sizinle paylaştığı veya kayıt sayfasına giderek kaydınızı tamamladığınızda karşınıza çıkan online seminere katılım linkine tıklayın. Bu linkin bulunduğu konumu aşağıdaki görselde kırmızı kutu ile işaretlenmiş olarak görebilirsiniz. Etkinlik kaydınızın ardından e-postanıza gelen mailde de webinara katılım linkini bulabilirsiniz.

Linke tıkladıktan sonra Zoom uygulamasını ilk defa kullanıyorsanız bilgisayarınıza veya telefonunuza Zoom uygulamasını kurmanız gerekmektedir. Kurulumun ardından otomatik olarak webinara yönlendirileceksiniz. Eğer yönlendirilmezseniz tekrar katılım linkine tıklayın. Açılan sayfada gelen Zoom uygulamasını aç ekranını onaylayarak webinara katılım sağlayın.

Webinar kaydınızı tamamladıktan sonra karşılaştığınız ekran aşağıdaki gibidir. Kırmızı kutu içine alınmış olan alandaki linke tıklayarak webinara katılabilirsiniz.

Webinar kaydınızı tamamladıktan sonra size ulaşacak olan mail aşağıdaki gibidir. Kırmızı kutu içine alınmış olan alandaki linke tıklayarak webinara katılabilirsiniz.

Sunucunun Online Semineri Başlatmasını Bekleyin

Webinar sunucusu yayına henüz başlamadıysa, aşağıdaki iletiyi görürsünüz. Webinar başlayana kadar bekleyiniz. Webinar başladığında otomatik olarak yayına katılacaksınız.

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
  B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
  Sarıyer, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com