Ücretsiz Çalışan Bağlılığı Anketi

Takımınızın işine ne kadar bağlı olduğunu görün…

BU ANKET SİZİN İÇİN VE TAKIMINIZ İÇİN OYUNU DEĞİŞTİRECEK

Çalışanların bağlılığı işletmelerin karşı karşıya kaldıkları en büyük sorundur. Dünya, küresel ekonomi için ciddi ve potansiyel olarak kalıcı etkileri olan bir çalışan bağlılığı krizi içinde.

Her ne kadar dünya şirketleri ve liderleri çalışanların bağlılığını kazanmanın avantajlarını fark etse ve çoğu bağlılığı ölçmek için anketler yaptırsa da çalışanların bağlılığı on yıldan fazla zamandır neredeyse hiç değişmedi.

Gallup, 2000 yılından bu yana ABD’de çalışanların bağlılığını izlemektedir. Bazı hafif düşüş ve artışlar olmasına rağmen, bu 15 yıl boyunca ABD’li çalışanların üçte birinden daha azı mesleğine ve iş yerlerine bağlılık hissediyordu. Gallup Günlük İzleme raporuna göre, ABD’deki çalışanların %32’si işlerine bağlıdır; yani işlerine ve iş yerlerine ilgi duyuyorlar, hevesli ve adanmışlardır. Dünya çapında bağlılık oranı sadece %13’tür.

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
  B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
  Sarıyer, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com