ÇALIŞANLARIN VE ŞİRKETLERİN ZİHİNLERİNE RENK KATIYORUZ

Nasıl bakarsanız bakın, çalışanların bağlılığı tüm şirketleri etkiler. Ancak, geleneksel çalışan ve liderlik eğitiminin artık eski ve yavaş kaldığı kanıtlanmıştır (Deloitte, 2016). Artık kurumsal değişim yaratmanın çok daha hızlı ve güçlü bir yolu var…

Engage & Grow, CEO, Richard Maloney ve Müşterileri

ÇALIŞAN BAĞLILIĞI ARTIRMA SİSTEMİ

Çalışan Bağlılığı Artırma Sistemi Süreci

Çalışan Bağlılığı Artırma Sistemi, her işletme için özel olarak hazırlanan haftalık, kolaylaştırılmış bir grup oturumudur.

Neyin önemli olduğunu
belirleyerek başlayın

Grup Etkinleştirme Sistemi, işletmenizin üç alanına odaklanarak başlar: Sistemler, Davranışlar ve Kültür.

Bağlılık Anahtarları
Oluşturun

Daha sonra, odak alanlarınıza yönelik ve her işletme ve çalışan için özelleştirilmiş 12 ‘Bağlılık Anahtarı’ oluşturuyoruz

İzleme + Hesap Verebilirlik + Şeffaflık

Her bağlılık anahtarı, 12 haftalık bir süre boyunca, her çalışan için izlenir ve raporlanır, şeffaf ve hesap verebilir bir ortam oluşturulur.

Engage & Grow Nasıl Çalışıyor?

Engage & Grow, CEO, Richard Maloney

Bu bir atölye çalışması değildir – eylem tabanlı bir programdır. Tüm toplantılar, stratejik olarak yeni alışkanlıklar ve davranışlar geliştirirken anahtar çalışanlarınızı büyüleyecek ve eğlendirecek şekilde tasarlanmıştır.

Engage & Grow’u benzersiz yapan nedir?

Engage & Grow, CEO, Richard Maloney

12 haftalık programın sonunda…

Birlikte başaracaklarımız:

 

Çalışan bağlılığında artış

%300’e kadar

 

Daha fazla lider yaratmak

Şirketinizdeki tüm seviyelerden

 

Üretkenliği artırmak

Tepeden tabana

 

 

Kar
artışı

Daha fazla adanmış çalışan sayesinde

Tüm hizmetlerimiz, nörolojinin ve motivasyon biliminin en ince noktalarına girerek çalışanlarınızın akıllarını harekete geçirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Eğitim ve gelişim uzmanlarının, insan kaynakları departmanlarının, şirket liderlerinin  ve işletme koçlarının, birkaç hafta içinde tamamen bağlı ve yüksek performanslı takımlar oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Bağlılık Programlarımız

Tamamı bilimsel temelli ve başarısı kanıtlanmış farklı çalışan bağlılığı programlarımız mevcuttur.

12 HAFTALIK SATIŞ TAKIMI PROGRAMI
10 HAFTALIK ‘YARAT, BAĞLA, ÖDÜLLENDİR’
12 AYLIK ‘SİYAH KUŞAK’ PROGRAMI
6 AYLIK ‘MAVİ KUŞAK’ PROGRAMI
12 HAFTALIK ‘KIRMIZI KUŞAK’ PROGRAMI
5 SAATLİK ‘BEYAZ KUŞAK’ PROGRAMI
KADINLARDA LİDERLİK GELİŞTİRME VE BAĞLILIK PROGRAMI
Okul Müdürleri

12 HAFTALIK SATIŞ EKİBİ PROGRAMI

Bu program, stratejik olarak yeni satış, alışkanlıklar ve davranışlar geliştirirken anahtar çalışanlarınızı büyüleyecek ve eğlendirecek şekilde tasarlanmıştır. İşletme sahiplerinin ve satış yöneticilerinin üzerindeki günlük baskıları kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Lisanslı koçlarımız tüm süreci baştan sona yönetmek ve yönlendirmek için orada olacaktır.

10 HAFTALIK ‘YARAT, BAĞLA, ÖDÜLLENDİR’ PROGRAMI

Şirket çapında etkili, güçlü ve eşsiz bu program, 10 haftalık bir sürede 25 – 125 çalışanın tamamını aynı anda ve doğrudan, onların etki alanındaki diğer yüzlerce çalışanı da dolaylı olarak etkiler. Kısa sürede silo zihniyetini çözer, daha yüksek bağlılık seviyeleri, daha çok lider ve dostluk yaratır. Tamamen eylem temellidir ve online olarak yürütülür.

12 AYLIK ‘SİYAH KUŞAK’ PROGRAMI

Bu ustalık programı işletmenizi bir sonraki seviyeye taşır. Artık bağlı, karlı ve adanmış bir takımınız var. Peki, şimdi sektörünüzde 1 numara olmak için ne yapmanız gerekiyor? Bu uzun vadeli ve sürdürülebilir büyüme programını uygulayarak, sadece bir işe değil hayalinizdeki işe sahip olmanızı sağlıyoruz.

6 AYLIK ‘MAVİ KUŞAK’ PROGRAMI

Bağlılık bir yetenektir ve her yetenek gibi bir bakım sistemi gerektirir. Bu program, kırmızı kuşak programında geliştirilen başarıyı sürdürmek için tasarlanmıştır. İlk deparı attınız, şimdi işletmenizin ve çalışanlarınızın gelecekteki gelişimi için değişiklikleri sabitleme zamanı.

12 HAFTALIK ‘KIRMIZI KUŞAK’ PROGRAMI

12 adımdan oluşan temel çalışan bağlılığı programımız 12 hafta süresince haftada 1 saat süre ile uygulanır. Program öncesinde, ortasında ve sonrasında yapılan çalışan anketleri ile kanıtlandığı üzere, her zaman olağanüstü sonuçlar vermektedir.

5 SAATLİK ‘BEYAZ KUŞAK’ PROGRAMI

Bu program, 5 – 35 arası çalışan için etkili bir atölye çalışmasıdır. Size ve ekibinize kollarınızı sıvayıp mutfağa girme ve Engage & Grow deneyiminin etkisini yaşama imkanı verir. Atölye çalışması ekibinizi işletmeniz hakkında inovatif düşünmeye ve davranmaya yönlendirir.

KADINLARDA LİDERLİK GELİŞTİRME VE BAĞLILIK PROGRAMI

Kadınlar için Bağlılık ve Liderlik Programı, kadınların liderlik becerilerini geliştirerek iş yerlerinde birleştirici güç yaratmaları için tasarlanmıştır. Kırmızı Kuşak temel programına dayanır. Yeni fikir ve düşünceleri destekleyerek ve daha fazla kabul görmelerini sağlayarak işletmenize momentum sağlar.

MÜDÜRLER, ÖGRETMENLER
VE ÖGRENCİLER PROGRAMI

Eğitim sektörü programımız, liderleriniz, personeliniz ve öğrencileriniz ile birlikte çalışır. Kırmızı Kuşak özel programına dayanır ve yeni düşünceleri destekleyerek okulunuzda çekiş ve momentum sağlar ve daha fazla katılım yaratır.

PROGRAMLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK VE NE SUNDUKLARINI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIYA TIKLAYINIZ.

BİR PROGRAMDAN YARARLANMAYA BAŞLAMAK İSTER MİSİNİZ?

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
  B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
  Sarıyer, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com