NEDEN ENGAGE & GROW KOÇU OLMALISINIZ?

BU KÜRESEL HAREKETE KATILIN

İş dünyası değişti. Şirketler artık geleneksel atölye çalışmalarını verimli görmüyor. Oyunu değiştirmemiz gerekiyor. Geçmişte çalışmış olanın ötesine bakmamız ve yeni bir modele geçmemiz gerekiyor – aktif bağlılık. Başvuru ve detaylı bilgi için lütfen formu doldurun.

Tanışma Toplantımız 2 Ekim 2018 tarihinde saat 18:30’da Engage & Grow Türkiye Ofisimizde gerçekleşecektir.

  KadınErkek
  Yukarıdaki iletişim bilgilerinizi girdiğinizde, Engage & Grow'un bu bilgileri sizinle iletişime geçmek için kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz.

  Engage & Grow ve ActionCOACH'un e-posta adresime kampanya, bilgi ve duyuru göndermesini kabul ediyorum.

  TANIŞMA TOPLANTIMIZ
  2 EKİM 2018 – 18:30’DA
  Engage & Grow Türkiye Ofisi’nde sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

  Kurucu ve CEO Richard Maloney’den Engage & Grow hakkında daha fazla bilgi alın

  FIRSAT

  Engage & Grow şimdi Türkiye’de!
  80+ ülkede başarısını kanıtlamış Engage & Grow sistemine dahil olup bu sıradışı hareketin Türkiye’deki öncülerinden olabilirsin! Sunduğu sistemler ve hazır çözümler işletmeler için inanılmaz büyüme fırsatları sunuyor. Engage & Grow Koçluğu Lisansı ile tüm Türkiye’de hizmet verebilirsiniz.

  GELECEK BAĞLILIKTA

  Artık klasik programlar bitti. Geleneksel atölye çalışması tarzı programların eski ve yavaş olduğu kanıtlandı. Çalışan bağlılığına odaklanarak, insanlar ve organizasyonları güçlendiren temellere inersiniz.

  KENDİNİZ OLUŞTURUN

  Bağlılık stratejisti olarak programı müşteriniz olan her bir firma ya da şahıs için özelleştirebilirsiniz. Mevcut hizmet tekliflerinize ekleyebilir, halihazırda çalıştığınız bir firmada uygulayarak firma ile daha derin ve geniş perspektifte çalışmaya geçebilir veya tek başına bir program olarak sunabilirsiniz. Patron sizsiniz. 

  KENDİNİ KANITLAMIŞTIR

  Katılımcıların %99,5’i Engage & Grow programını şiddetle tavsiye ediyor. Bunu programın 80’den fazla ülkede ve 200’den fazla Engage & Grow koçu tarafından yürütüldüğü gerçeğiyle birleştirdiğinizde, bu gerçekten küresel bir harekettir.

  “3 AYDA YATIRIMIMIN
  “17 KATINI” KAZANDIM”

  – MARVIN SUWARSO, ENGAGE & GROW KOÇU, ENDONEZYA

  1. ADIM
  Başvurunuz

  Websitemizden veya sosyal medya ilanlarımızdan Engage & Grow Koçu olma başvurunuzu yapabilirsiniz. Engage & Grow Koçu olma süreciniz başvurunuzun bize ulaşması ile başlar.

  2. ADIM
  Değerlendirme Komitesi Tanışma Toplantısı

  Sizi daha yakından tanımak ve birlikte çalışma potansiyelimizi keşfetmek istiyoruz. Bu aşamada sizi aday değerlendirme komitemiz ve diğer Engage & Grow koçlarımız ile tanışacağınız tanışma toplantımıza davet edeceğiz.

  3. ADIM
  Değerlendirme Süreci

  Bu aşamaya ulaştıysanız ve hepimiz bu işin sizin için uygun olduğu üzerinde anlaşmış isek, sözleşmeyi imzalamanızın ve koçluk programınıza başlamanızın zamanı gelmiştir. Tebrikler, artık siz de bu küresel hareketin bir parçasısınız!

  4. ADIM
  Program ve Sertifikasyon

  İşte şimdi eğlence başlıyor. Kendi işinizi başlatmanıza yardımcı olacak tüm materyalleri (kılavuzlar, kitaplar, videolar vb.) de alacağınız iki günlük bir programa başlayacaksınız. Bu aşama tamamlandıktan sonra, işe başlamak için hazırsınız demektir.

  Engage & Grow Koçları, liderlerin ve İK yöneticilerinin sadece birkaç hafta içinde tam bağlı çalışanlar yaratmalarına yardımcı olur.

  İnsanların yaşamları üzerinde böyle olumlu bir etkisi olan başarılı bir iş kurmak için bundan daha iyi bir zaman düşünülemez. Bu küresel harekete katılın ve benzersiz sonuçlar veren özgün, güçlü ve kanıtlanmış bir çözüm deneyimi yaşayın!

  Engage & Grow Koçları Ne Diyor?

  Tanışma Toplantılarımızdan Kareler…

  Türkiye’deki Engage & Grow hareketinin bir parçası olmak istiyorum!

  Engage & Grow Koçluğu Broşürümüzü İndirin

    

    

   Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

   ADRES

   Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
   B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
   Sarıyer, İstanbul

   TELEFON

   +90 212 291 12 00

   E-MAİL

   info@engageandgrowturkey.com