Engage & Grow Koçu Olun

Tüm dünyada başarısı kanıtlanmış insan kaynakları sistemi Engage & Grow lisansina yatırım yapın…Kazanmaya hemen başlayın
Eğitim dünyası değişti. Şirketler artık geleneksel atölye çalışmalarını verimli görmüyor. Oyunu değiştirmemiz gerekiyor. Geçmişte çalışmış olanın ötesine bakmamız ve yeni bir modele geçmemiz gerekiyor – aktif bağlılık.

ENGAGE & GROW, İŞLETMELERİN EN ÖNEMLİ DEĞERİ OLAN ÇALIŞANLARI YENİDEN ODAKLAR, YENİDEN BAĞLAR VE YENİ BİR ENERJİ VERİR
Bunu normal olana meydan okuyarak yapıyoruz. Geleneksel eğitim ve atölye çalışması programlarının ötesine geçiyoruz. Bizim yaklaşımımız, bir şirket içindeki çalışanların bağlılığını, performansını, liderliğini ve kültürünü artıracak 12 haftalık, 12 adımlı bir program olan ‘Grup Etkinleştirme Sistemi™’ dir.

BAŞVURU VE DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

Lisanslı bir Engage & Grow Uzmanı olarak, liderlerin ve İK yöneticilerinin sadece birkaç hafta içinde tam bağlı çalışanlar yaratmalarına yardımcı olacaksınız.

İnsanların yaşamları üzerinde böyle olumlu bir etkisi olan başarılı bir iş kurmak için bundan iyi bir zaman düşünülemez. Küresel bir harekete katılın ve benzersiz sonuçlar veren özgün, güçlü ve kanıtlanmış bir çözüm deneyimi yaşayın!

Engage & Grow lisansina yatırım yapın… Hem kazanın hem kazandırın!

  KadınErkek
  Yukarıdaki iletişim bilgilerinizi girdiğinizde, Engage & Grow'un bu bilgileri sizinle iletişime geçmek için kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz.

  Engage & Grow ve ActionCOACH'un e-posta adresime kampanya, bilgi ve duyuru göndermesini kabul ediyorum.

    

    

   Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

   ADRES

   Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
   B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
   Sarıyer, İstanbul

   TELEFON

   +90 212 291 12 00

   E-MAİL

   info@engageandgrowturkey.com