Gülnur Değer

Biyografi

1983 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi, İngilizce İşletme Bölümünü ikincilikle bitirdi.

Üniversite’de okurken staj yaptığı American ExpresBank, kariyerine finans sektöründe başlamasında büyük rol oynadı.

21 yıl sürecek bankacılık kariyerine, Interbank’ta Management Trainee olarak başladı. Birçok Bankada Şube Müdür’ü olarak görev yaptı. Çok farklı büyüklük ve yapıdaki firma ve firma sahibi ile çalışma fırsatı buldu.

EGSBank, İnsan Kaynakları Direktörlüğü yaptığı dönemde, İşletmelerdeki en önemli katma değeri sağlayan “İnsan” faktörünü daha iyi anlama ve analiz etme fırsatı yakaladı.

Interbank’ta yabancı ve kurumsal Firmalar ile çalışırken, 1993 senesinde BankEkspres ile birlikte Türkiye’deki ilk “Teknoloji Ağırlıklı Bireysel Şube”’yi kurdu.

Bankacılık Dışında, Clear Channel’da Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

Banka ve özel sektör çalışmaları sonrasında, The Executive Coaching University, Certified Master-mind Executive Coach Programını tamamladı ve Yönetici Koçu olarak çalışmaya başladı.

Bugün iki ortağı ile birlikte, Dünyanın 1 numaralı İşletme ve Yönetici Koçluğu firması olan ActionCOACH’un Türkiye Temsilcisi olarak İşletme ve Yönetici Koçluğu yapıyor. İşletmelerin büyüme süreçlerinde onlara eşlik ederek hayallerine ulaşmalarına yardım etmenin, onların da sürekli öğrenmelerine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyor.

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
  B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
  Sarıyer, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com