Evrim Selvi

Biyografi

18 yılı aşan bir süre özel sektörde elektronik mühendisliği ve yöneticilik yaptı. Bunun son 12 yılı İzmir ve İstanbul’da Vodafone’un çeşitli kademelerinde geçti. 3G’nin devreye alınması sırasında aktif rol aldı. 6 sigma ve kalite projelerinde üye veya lider olarak görev aldı.

2011 yılında ailesi ile birlikte Eskişehir’e yerleşme kararı aldı Bu sırada İşletme master’ı yaptı. Master sırasında finans bilgilerini artırmak adına Deloitte ve üniversitelerin sertifikalı programlarından ilave dersler alarak uzmanlığını ilerletti. Şu anda da yine işletme dalında doktora yapmaktadır.

Kariyeri boyunca İşletmelerin daha etkin yönetilmesi ve işlerinin geliştirilmesi konusu ile ilgilendi ve işletmelerdeki gelişmelere yakından tanık olma fırsatı buldu. Şirketlere yardımcı olmak üzere yola çıktığı dönemde ActionCOACH ile tanıştı. ActionCOACH’un uzun yıllar ve birçok ülkede başarısı kanıtlanmış metodlarından çok etkilendi.
Bu ülkeler arasında özellikle Türkiye’ye benzer olarak düşünülen Endonezya’daki başarıları, metodolojinin tüm ülkelerde işe yarayacağının kanıtı olarak gördü. En çok da ActionCOACH’un aslında belki birçoğu bilinen yöntemleri İşletmelere uyarlama ve hayata geçirme başarısından çok etkilendi.

ActionCOACH’un Amerika’daki merkezinde oldukça yoğun ve kapsamlı bir eğitim programını tamamladıktan sonra, Türkiye ofisindeki çalışmalara katılarak deneyim kazandı. Gerek Amerika, gerekse Türkiye’deki eğitimleri sırasında, işletmelerde yapılan çalışmaların etkisine tanık olup ilerledikçe, mesleğine ve ActionCOACH’a olan inancı arttı.
Aynı zamanda Tübitak Startup Mentörü olan Evrim, dönem dönem gönüllü olarak GCIP Global Cleantech Open organizasyonunda da yer almaktadır.

Son 3 yıldır Eskişehir ve çevre illerinde işletme koçluğu hizmeti veren Evrim, tekrar memleketi İzmir’e yerleşti ve artık İzmir ve çevre illerinde çok sevdiği mesleğini icra edeceği için çok mutlu.

Kişisel olarak sürekli gelişim halinde olmak, bilgiyi paylaşmak, iş sahiplerine yardımcı olmak, onlardaki kişisel ve mental ilerlemelere, şirketlerine daha hakim olmalarına, daha doğru ve sistematik adımlar atmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyor.

Engage and Grow’un hem kurumsal, hem de kobi firmalarda yaratmakta olduğu farkı, bölgesindeki firmalara aktarma konusunda çok heyecanlı.

Biography

For over 18 years, he worked as an electronic engineer and manager in the private sector. The last 12 years of her professional carreer has passed in various positions in Vodafone in Izmir and Istanbul. She took an active role in the 3G’s adoption.

She has been a member or leader in 6 Sigma and quality projects. In 2011, she decided to settle in Eskişehir together with her family. At the same time she started her graduate study. In order to increase his financial knowledge during the graduate study, she enhanced her expertise by taking additional courses from Deloitte and the universities’ certified programs. Currently she is also doing her MBA.

Throughout her career she was interested in managing businesses more effectively and improving the business, and she had the opportunity to get to know the developments in the business in person. She came across with ActionCOACH, on her path to help other business. She has impressed by ActionCACH’s proven methods in many countries, many years. Among these countries, the success of Indonesia, which is thought to be similar to Turkey, is seen as proof that the methodology will work in all countries. She, in fact, most influenced by the success of adapting to known practices and bring them into
action with almost every business.

After completing a very intensive and comprehensive training program at ActionCACH’s headquarters in the USA, she gained experience by participating in the work in Turkey office. After she witnessed the effects of the work done in the enterprises, both her faith in her profession and ActionCOACH has increased. At the same time, Evrim, the Tubitak Startup Mentor, has voluntarily been involved in the GCIP Global Cleantech Open organization for some time.

Evrim has been providing business coaching services in Eskişehir and the surrounding provinces for the last 3 years and has been placed in İzmir again and is very happy to continue her profession in İzmir and surrounding provinces. She is proud to be in a constant personal development, sharing knowledge, helping business owners, witnessing personal and mental progress on people, and helping them take more accurate and systematic steps to become more dominant in their
companies.

Evrim is very excited for the facts that Engage and Grow has been creating difference
both in corporate and small business firms, and transferring this facilitate to the
firms in her region.

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
  B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
  Sarıyer, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com