Artemiz Güler

Biyografi

İzmir Fen Lisesi mezunu olan Artemiz Güler,  İ.T.Ü. Endüstri Mühendisliği’nden lisans ve yüksek lisans derecelerine sahiptir.

1996 yılından bu yana uluslararası ve ulusal firmaların İnsan Kaynakları bölümlerinde uzman, müdür ve direktör olarak farklı roller üstlenmiştir. Danışman, Mentor, Blogger, Eğitmen gibi özelliklerine şimdi de Engage & Grow Kolaylaştırıcılığını eklemiştir.

Kendini, “Esnek, Yaratıcı, Sonuç Odaklı ve İnsancıl” olarak tanımlayan Artemiz, tüm bu özellikleri ve 20 yılı aşan İnsan Kaynakları deneyimiyle, “Engage & Grow” programını sizlerle yürütmenin heyecanını taşıyor.

Artemiz, Mare ve Sole adlı prenseslerin babasıdır.

artemizguler.com / artemiz@artemizguler.com / +90 532 561 64 74

Biography


Artemiz has graduated from İzmir Fen Lisesi, following license degree in Industrial Engineering from Istanbul Technical University and also took Master of Science degree from same university.

He has more than 20 years in human resources as specialist, manager and last director in multinational and also national companies. He added “Engage & Grow Facilitator” title with HR Consultant, Mentor, Blogger and Trainer.

As he describes himself as “Flexible, Creative, Result Oriented and Humanistic” Artemiz is so excited to work with you by running “Engage and Grow” programmes by advantage of his 20 years Human Resources experience.

He is father of 2 princess, Mare & Sole.

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
  B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
  Sarıyer, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com