Bağlı Çalışanlar X Mutlu Müşteriler = Büyüyen İşletmeler
Online Seminerimize Katılın!

5 Kasım, Perşembe | 16:00 – 18:00

Dünyaya Yüksek Öncelikli Bir Mesajımız Var!
Çalışan Bağlılığı Manifestosu

Büyük bir dönüşüm geçiriyoruz, bugün gezegendeki her insanın odağında “hayat” var. 80’e yakın ülkeden yüzlerce lisanslı koçumuz aracılığıyla, tüm dünyadaki işyerlerinde önemli bir fark yaratan öncülük ettiğimiz kapsayıcı ve insan merkezli harekette, bu sıra dışı zamanlardan öğrendiklerimizi paylaşacak, ‘Çalışan Bağlılığı’nın artan önemini vurgulayarak ve paylaşarak onların çalışmalarına ışık tutmaya devam edeceğiz.  Sizleri dünyanın dört bir yanındaki koçlarımızın imzalarını taşıyan bu manifestomuzun yansıttığı değerleri, çalışan bağlılığının önemini, işletmelerde ve kişilerin hayatlarında yarattığı farkı öğrenmeye ve işin içindeki insana bir de bu gözle bakmaya davet ediyoruz!

Bu seminer karar vericilere, liderlere, yönetim takımlarına ve işinin içinde insan olan herkese yönelik!

  Yukarıdaki iletişim bilgilerinizi girdiğinizde, Engage & Grow'un bu bilgileri sizinle iletişime geçmek için kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz.

  Engage & Grow, iş hayatının gönülden bağlı çalışanlar ile varlığını sürdürebileceği fikriyle doğdu.

  Bir domino taşını harekete geçiriyoruz ve çalışan sağlığına dek varan büyük bir hareket başlatıyoruz.

  Yüksek bağlılık çalışanların yaşam kalitesini artırıyor!

  Değer

  İnsanın bir çalışandan önce insan olarak değer görmesi, çalışan bağlılığı yaratmanın olmazsa olmaz ilk adımıdır.

  Refah

  “İyi olma hali” insan için, bağlılık mekanizmasını harekete geçiren ilk ve en önemli adımdır. Bazen insan kendi için bu iyi olma halini erteler fakat yüksek çalışan bağlılığı oluşturmak isteyen şirket bunu “herkese ve her zaman” anımsatır, hayata geçirmek için gerekli adımları atar.

  Güven

  Çalışan bağlılığı “güven” enerjisiyle çalışır. 360 derece güven ortamı oluşturduğunuzdan emin olduğunuzda, çalışan bağlılığının neredeyse kendiliğinden filizlendiğini gözlerinizle 3 görürsünüz.

  Liderlik

  Bağlılık yaratmak, bağlılık hissetmekle mümkün olur. Birer çalışan olarak yüksek bağlılık düzeyine sahip yönetim takımlarının, bu duyguyu çoğalttıkları, aktardıkları ve kurumsal kültürün bir parçası haline getirdikleri izlenmektedir.

  İletişim

  Çalışan bağlılığı için “her durumda şeffaf ve içten iletişim” avantajını kullanın. İletişim, duvarları kaldırır, önyargıları yıkar, yanlış anlamaları sonlandırır ve sağlıklı akış sağlar.

  Kapsayıcılık

  İnsana odaklandığınızda, her bir insanın 6 birbirinden farklı olduğunu içselleştirin ve farklılıkları kucaklarsınız. Farklılıkların içindeki nadir madenler şirketinize ihtiyacı olan farklılığı da getirir.

  Tutarlılık

  İnsanların en önemli ihtiyaçlarından biri de tutarlılıktır. Hayatın kendisi yeterince sürprizli iken insanlar, bağlı oldukları kurumun vizyonuyla hizalı ve tutarlı işleyişe sahip olmasını beklerler.

  Adalet

  Çalışan bağlılığında güven duygusunun tamamlayıcısı adalettir. Adil kurumsal ortamlarda ekip olabilme hızı diğerlerinin muhtemelen yüzlerce kat fazlasıdır.

  Kültür

  Çalışan bağlılığını şirket bütünlüğünün temel taşı olarak gördüğünüzde, bilançoların, kar ve zarar tablolarının da değiştiğini deneyimlersiniz. Yeter ki önceliği rakamlara değil, insanlara verin.

    

    

   Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

   ADRES

   Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 MASLAK
   B Blok Sit. No: 4 Kat: 9 Ofis No: 909
   Sarıyer, İstanbul

   TELEFON

   +90 212 291 12 00

   E-MAİL

   info@engageandgrowturkey.com