Sayı 8
​     28 Ocak 2020

 
#HaftanınKarikatürü 💭 
 
 
 #ÇalışanBağlılığı #Ekip #YeniYılYeniAksiyonlar 💚
İnsan Kaynakları (İK) Uzmanlarına Hiçbir Yerde Bulamayacakları Tavsiyeler
Geleneksel meslekler için nitelikli personel seçimi kolay olabilir, peki yeni nesil mesleklerden haberiniz var mı? Bu meslekler için çalışan işe alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? 

Adayınızın sosyal medyayı aktif kullanıp kullanmadığı, bir blog sahibi olup olmadığı ve örnek strateji raporu gibi ayrıntılara değinen bu yazıyı mutlaka okumalısınız!
HEMEN OKU!
#ŞirketKültürü #ÖdülveTakdir #YeniYılYeniAksiyonlar ❤️
Geri Bildirim Sürecinden Korkuyu Kaldırmak
Engage & Grow Global Operasyon Müdürü ve Türkiye koçumuz Bertay Fişekçi ''Olumlu ve korku barındırmayan geri bildirim kültürünün yaygınlaşması takım performansı ve çalışan bağlılığını artırır'' düşüncesiyle yola çıkarak liderlere, çalışanlarından nasıl özgürce ve doğru geri bildirim alacakları hakkında fikirler veriyor. Kişiliğe değil davranışa odaklanan ve yapıcı bir iletişim nasıl gerçekleşir merak ediyorsanız mutlaka Bertay Fişekçi'nin bu yazısını okumalısınız!
HEMEN OKU!
Geleceğin İş'i Sizin de Başınızı Döndürecek!
HRdergi, dijitalleşme, dijital işyeri, dijital çalışanlar kavramlarının hem ne olduğu hem de iş hayatına etkileri üzerine farklı alanlardaki iş insanlarıyla konuşarak oldukça kapsamlı bir ''dosya haber'' oluşturmuş. Dijitalleşme üzerine etraflıca düşünmemize yardımcı olacak ve ''Yani artık insanların işini makinalar mı yapacak?'' sorusuna cevap bulmamızı sağlayacak bu derlemeyi hemen okuyun!
 
 
 
 
HEMEN OKU!
#TakımKültürü #ÇalışanVerimliliği #YeniYılYeniAksiyonlar 💜
Başarılı Bir Örgütsel Değişim İçin Öneriler
Neredeyse dört kuşağın birlikte çalıştığı günümüz iş dünyasında örgütsel değişim hiç şüphesiz bir gereklilik. Öyleyse bu örgütsel değişimi yaparken nasıl bir yol izlemeliyiz? Nelere dikkat etmeliyiz? Şirketler gerçekleşen bu hızlı değişimleri nasıl yönetmeli? Başarılı örgütsel değişim nasıl olmalı?

Başarılı bir örgütsel değişimin 9 yolunu öğrenmek için hemen tıklayın!
HEMEN OKU!
Reklamlar Değişir, Toplum Değişir
''Reklamverenler Derneği, Reklamcılar Derneği ve ARVAK desteği ile hayat bulan 'Reklamlar Değişir, Toplum Değişir' kampanyası reklamlarda yer alan kalıplaşmış toplumsal cinsiyet rollerini yıkmayı hedefliyor.''

Eşitlikçi reklamlar için oluşturulan bu farkındalık kampanyasına mutlaka göz atmalı ve bizim için normalleşen reklam kalıplarına bir de bu açıdan bakmalısınız!
HEMEN OKU!
#EtkinlikÖnerisi 🧡
Çalışanlarınızın bağlı olmaması dolayısıyla bağsız çalışanlarınızın maaşlarının yüzde 34'ünü çöpe attığınızı biliyor muydunuz? Engage & Grow Global Operasyon Müdürü ve Türkiye koçumuz Bertay Fişekçi'nin bu seminerinde çalışan bağlılığı konusunda son gelişmeler üzerine yoğunlaşılacak ve çözümler aranacak. 12 Şubat'ta gerçekleşecek seminere katılmak için hemen tıklayın!
Çalışan Bağlılığı Semineri
DETAYLI BİLGİ!
 
 
Engage & Grow Türkiye
Organizasyonlara ve çalışanlarının zihinlerine yepyeni renkler kazandırmak için buradayız.
Engage & Grow Türkiye
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul
+90 212 291 12 00  info@engageandgrowturkey.com
Mersis No: 0396065322000017
Bizi takip etmeyi unutmayın!