Sayı 4
​     3 Aralık 2019

 
#HaftanınKarikatürü 💭
 
 
#ÇalışanBağlılığı #Kültür 🤞
Çalışan Psikolojisini Odağına Almayan Şirketler Kaybetmeye Mahkum
"İş yaşamı belirsiz ve karmaşık. İnsan beyninin tahammül edemediği iki durum. Ve bu durumlarla ile baş edemeyen çalışanlar için başarıyı yakalamak  imkansıza yakın."
Banu Koç Çakan'ın önemli noktalara değindiği yazısını mutlaka okumalısınız.
HEMEN OKU!
Biz İşi Seçmeliydik, Neden O Bizi Seçiyor?
 
 
"Üniversitedeyken o kadar fazla seminere, etkinliğe katıldım o kadar fazla oluşumun içinde yer aldım ki mezun olur olmaz müthiş işlere başlayabileceğimi düşünüyordum kafa olarak hazırdım, yani öyle zannediyordum."
Peki, iş nasıl seçilir?
HEMEN OKU!
#ÇalışanBağlılığı #Kariyer 🏢
90 Günlük Kariyer Diyetiyle Kariyerinizi Şekillendirin
"Milyonlarca kişi her yıl, sağlıklı yaşam için diyete başlıyor ve hayatında bir şeyleri yoluna sokmaya çalışıyor. Global danışmanlık şirketi Korn Ferry'nin CEO'su Gary Burnison da çalışanlara kariyerlerini daha iyi yönlendirmeleri için '90 günlük kariyer diyeti' tavsiye ediyor…"
HEMEN OKU!
 #Kariyer #Girişimcilik 👀
İş Hayatında Duygusal Zeka ve Önemi
 
 
"Bugünün dünyasında başarılı olmak, pazar payını arttırmak, takım üyelerini etkili bir şekilde yönetebilmek ve mesleğinizde fark yaratabilmek için duygusal zeka ile tanışın!
İş gücü verimliliğinden bireysel mutluluğa kadar birçok alanda etkili olan ve uzmanlar tarafından geleceğin mesleki başarısının anahtarı olarak ele alınan duygusal zeka, diğer bir adıyla EQ, en genel tanımıyla; duygularla akıllı olmaktır."
HEMEN OKU!
Can Yayınları'dan Yeni Öykü Uygulaması: Trendeki Yabancı
"Can Yayınları'nın yeni öykü dergisi Trendeki Yabancı uygulama formatında okurlarla buluşuyor. Dergi, okuyucuya basılı olarak ulaşmak yerine dijital dönüşümün bir parçası olmayı tercih ediyor. Aylık olarak yayınlanan Trendeki Yabancı, iOS ve Android platformlarından indirilebiliyor." Öykü severler bu uygulamayı kaçırmayın!
 
 
HEMEN İNDİR!
#EtkinlikÖnerisi 📆
ING Inovasyon Merkezi'nde iş dünyasını eğlenerek deneyimliyoruz. 10 Aralık 18:30'da ActionCOACH Leverage Nights'a davetlisiniz!
DETAYLI BİLGİ!
 
 
Engage & Grow Türkiye
Organizasyonlara ve çalışanlarının zihinlerine yepyeni renkler kazandırmak için buradayız.
Engage & Grow Türkiye
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul
+90 212 291 12 00  info@engageandgrowturkey.com
Mersis No: 0396065322000017
Bizi takip etmeyi unutmayın!