Sayı 1
​     22 Ekim 2019

 
Merhaba, yeni gelecekte eşlik edeceğimiz sevgili okuyucumuz! 

Engage and Grow Türkiye ailesi olarak yepyeni bir bültenle karşınızdayız. 🎉

İşte Yeni Ben bültenimiz çalışan merkezli bir iletişim kulübü olma amacıyla yola çıkan ve tüm dünyada gerçekleşen gelişmelere açık, bunları aktarma ve okuyucularımızla aramızda bir bağ oluşturma gayreti içerisinde iki haftada bir salı günleri yayınlayacağımız bültenimizdir.
 
Bültenimizde başarıya ulaşmanıza katkı sağlayacak içeriklere, klasik öğretilere meydan okumanızda sizi motive edecek haberlere ve ofisinizde de uygulamak isteyeceğiniz heyecan verici yeniliklere yer veriyoruz.

Bültenimizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz! ❤️
#HaftanınKarikatürü 💭
 
 
#ÇalışanBağlılığı 💘
Bağlı Çalışanlar x Mutlu Müşteriler = Daima Büyüyen İşletmeler
Engage and Grow Türkiye Kurucu Ortağımız Özge Çağrı Toraman'ın, Bloomberg HT'de Çalışan Bağlılığı nedir sorusunu yanıtlayıp işletmeler için önemine değindiği videomuzu mutlaka izlemelisiniz!
HEMEN İZLE!
Çalışan Bağlılığı ve Şirketlerin Var Olma Amacı
Sizi Engage and Grow Koçumuz Bertay Fişekçi'nin Gallup anketinden yola çıkarak çalışan bağlılığını etkileyen faktörleri ve şirket amacının çalışan bağlılığı üzerindeki işlevini tartıştığı blog yazısını okumaya davet ediyoruz!
HEMEN OKU!
#Kültür 🎗
Nerede Çalışmak İstiyorsunuz?
'Elimizdeki en değerli şey; bu fikirleri üreten benzersiz ve harika insanlar ve onların müşterilerine verdiği tavsiyeler.' 

Abbott Mead Vickers BBDO Chief Strategy Officer'ı Craig Mawdsley'in yenilikçi şirketlerin parametrelerini nasıl değiştirdiği ve çalışan odaklı bakış açısının ne olduğuna değindiği yazısı için buradan buyurun!
HEMEN OKU!
#ÇalışanBağlılığı 💘
Bir Çalışma Ortamını Zehirleyen Şeyler ve Bunlardan Kaçınma Yolları
 
 
Paylaşımlı masa kullanımı, Dışlanma, Aşırı baskı... Zehirli bir çalışma ortamı, en yeni çalışandan en kıdemli çalışana kadar herkes için zarar verici olabilir ve işletmenin finansal sonuçlarına da zarar verebilir. Peki ne mi yapabiliriz, tıklayın!
HEMEN OKU!
Çalışan Bağlılığı ve Motivasyon Araştırmasında Ücret ve Performans Düzeyinin Etkisi
FLO Organizasyonel Gelişim, Ücret ve Yan Haklar Müdürü Hüseyin Çolak'ın, Çalışan Memnuniyeti, Çalışan Bağlılığı ve Çalışan Motivasyonu başlıkları ekseninde yapılan geri bildirim testinin dikkate değer incelemesi için tıklayın!
HEMEN OKU!
#EtkinlikÖnerisi 📆
EMCC Etik Kurulu üyelerinin Etik Farkındalık webinarına kayıt olmayı unutmayın!
HEMEN KATIL!
 
 
Engage & Grow Türkiye
Organizasyonlara ve çalışanlarının zihinlerine yepyeni renkler kazandırmak için buradayız.
Engage & Grow Türkiye
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul
+90 212 291 12 00  info@engageandgrowturkey.com
Mersis No: 0396065322000017
Bizi takip etmeyi unutmayın!