Sayı 14
​     21 Nisan 2020

 
#EvdeKal🏠
İşinizi ve Ekibinizi Yeni Normale PİVOTLAYIN!
Corona zamanlarından nasıl çıkacaksınız, işinizi ve ekibinizi nasıl pivotlayacaksınız? Ücretsiz online seminerimize katılarak 10 gün boyunca 1 saat sürecek olan 'İşinizi Kaostan Kurtarıp Çıkışa Geçmenin 10 Adımı' programımıza katılmaya hak kazanın. İşinizi savrulmaktan kurtarın ve yeni normale hazırlanın.
Ücretsiz Kaydınızı Tamamlayın!
 
 
#ÇalışanBağlılığı #Sağlık #Mutluluk 💚
Çalışan Bağlılığı ve Sağlığı
Bugüne kadar, mutlu bir işçinin üretken bir işçi olduğunu ve mutsuz bir çalışanın ise riskli sağlık sorunlarının çoğunlukla halının altına süpürüldüğünü gördük. Sonuçta herkes kendi sağlığından sorumluydu, değil mi? Şimdi bunun hiç böyle olmadığı ortaya çıkıyor. Çalışanların mutluluğu ve refahı sorumluluklarınızdan biridir. Sağlığın iş veriminize etkilerini okumak için lütfen linke tıklayınız.
HEMEN OKUYUN!
#ÇalışanBağlılığı #Değerler #GeriBildirim ❤️
Değerleriniz Ekibiniz Aracılığı İle Görülür Mü?
Yaşamda, bizi tanımlayan davranışlarımız ve değerlerimizdir, kim olduğunuzu ve kuruluşunuzun neyi temsil ettiğini belirler. Çalışanlarınızın ve kuruluşunuzun ortak hedeflerinin olması iş bütünlüğünüzü ve veriminizi en üst noktalara çıkarır. İş yerinde netlik ve mutluluk hem işletmecilerin hem de çalışanların değerlerini hızalamalarına ihtiyaçları var.  Ekibinizin değerlerinizi yansıtabilmesi için hemen yazımızı okuyun.
HEMEN OKUYUN!
Geri Bildirim Yerine İleri Besleme
Çalışanların gelişiminde en büyük katkı kendilerine verilen geri bildirimlerdir. Bununla birlikte zaman zaman özellikle olumsuz geri bildirime direnme eğilimi görülür. Bir başka deyişle çalışanlar geçmişte yanlış olan, tam olarak yapılamayan gibi durumlara yönelik verilen yapıcı geri bildirimleri almaktan ve buna yönelik açıklama yapmaktan hoşlanmazlar. Peki ya ileri besleme yaparsak? İleri beslemenin ne olduğunu öğrenin.
ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!
İletişim Kurma ve Sorun Çözme
Etrafınızdakilerle nasıl iletişim kuruyorsunuz? Anlaşıldığınızı düşünüyor musunuz? ''Ne istediklerini açıkça belirtmelerini beklerim. Benden isteneni kavradığımdan emin değilim. Ciddi mi, şaka mı yapıyor, belli değil. Gerçekten de anlamıyorum.'' Cümlerileri kafanızda sıkça dolanıyorsa iletişimde mükemmeliğe giden uzun bilgiler içeren bu yolu görmek için haberimize tıklayın.
İLETİŞİM SORUNUNUZU ÇÖZÜN!
Siddhartha - Hermann Hess
 I. Dünya Savaşı'nı izleyen yıllarda insanları yaşamlarını yeniden kurmaya çağıran, Doğu gizemciliğini yücelten Siddhartha, kuşaklar boyunca neredeyse bir 'kutsal kitap' gibi okunmuştur. Siddhartha'da Buddha'nın yaşamının ilk yıllarını şiirsel bir üslupla anlatan Hesse, insanın öz benliğini bularak uygarlığın yerleşik biçimlerinden kurtulmaya çalışmasını işler. 
KİTABI SATIN ALIN
#EtkinlikÖnerisi 🧡
 
 
 Sahne Her Yerde
Türkiye'nin ilk ve tek tiyatrolar platformunda muhteşem oyunlar izlemeye ne dersin? Gösterimdeyken kaçırdığınız, fırsat bulup izleyemediğiniz, şehrinize gelmediği için ulaşamadığınız ve tekrar tekrar izlemek istediğiniz oyunlar artık ekranınızda. 2015 yılında ''Sahne Her Yerde'' diyerek çıktıkları yolda, şimdi sahneyi evinize getiriyorlar. Yeni projeleri TiyatrolarTV ile tiyatronun ruhunu dijital çağa, arşiv niteliğindeki oyunları dijital platforma taşıyorlar. 
ONLINE TİYATRO İZLEYİN!
 
 
Engage & Grow Türkiye
Organizasyonlara ve çalışanlarının zihinlerine yepyeni renkler kazandırmak için buradayız.
Engage & Grow Türkiye
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul
+90 212 291 12 00  info@engageandgrowturkey.com
Mersis No: 0396065322000017
​​Bizi takip etmeyi unutmayın!

 
ß