Sayı 13
​     7 Nisan 2020

 
#EvdeKal🏠
Corona Günlerinde Mental Dayanıklılık
Ücretsiz Online Semineri - SON 1 GÜN
8 Nisan 2020 - Saat: 12:00
Seminerimize kaydolun. Corona günlerinde 7 gün boyunca 20 dakika ayıracağınız programımıza katılma fırsatı yakalayın. Mental dayanıklılığınızı artırın.
Webinar Kaydınızı Tamamlayın!
 
 
#ÇalışanBağlılığı #UzaktanÇalışma #KalplerBirArada 💚
Uzaktan Takım Çalışmasını Kolaylaştıracak 10 Araç
Farklı yerlerden, farklı zamanlarda, farklı cihazlarla çalışmak güçlü takımınıza zarar verir mi? Uzakta olsa birlikte çalışan ekiplerin aynı yolda olabilmelerine ve dijital ortamda takım içi iletişimin, takım çalışmasının verimini artırmaya yönelik 10 platformu Webrazzi derledi. Uzaktayken bile güçlü bir ekip ruhuna sahip olmak istiyorsanız hemen linke tıklayın.
HEMEN OKUYUN!
#ÇalışmaHayatındaStres #EsnekÇalışma #KalplerBirArada❤️
Esnek Çalışmanın Avantajları ve Dezavantajları
Bazı insanlar gece, bazı insanlar da sabah daha üretken olabilir. Zihnimiz bile bu şekilde esneklik gösterirken, biz neden adapte olmamak için direnelim?

Esnek çalışma saatlerinin avantajlarını görmek ve dezavatajlarına karşı tedbir almak için hemen oku. 
YENİ DÜZENE ADAPTE OLUN!
Growth-MindSet: Başarı ve Büyümeyi Getirecek Düşünme YapısI
Bazı insanlar, yeteneklerini geliştirebileceğine inanır, bir konuyu daha iyi anlamayı ve daha fazla şey öğrenmeyi ister ve hataları, yeni bir şey denemek ve gelişmek için bir yol olarak değerlendirir. Bu insanlar Growth-MindSet düşünme yollarına sahiptir. Sen de başarı ve büyümeyi getirecek düşünme yapısını öğrenmek istiyorsan hemen oku.
ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!
Mindful Hizalamanın 6 Evresi
Mindful Hizalama nedir? Düşüncelerinin ve duygularının farkında mısın? Kötü bir hisle dolduğunda ne yapacağını bilmiyor musun? Hissettiklerini değiştirebileceğin bir yöntem olduğunu söylesek ne dersin? Mindful olmanın evrelerini öğren ve farkındalığı yüksek, özgür hissettiğin bir yaşamın olsun. Bu küçük ama çok etkili bilgi için hemen linke tıkla. 
MINDFUL OLMAYI ÖĞRENİN!
Etkili Dijital Liderlik İçin 5 Temel Beceri
Birçok insan, uzaktan bir takıma liderlik etmenin, geleneksel bir takıma liderlik etmekle aynı liderlik becerilerini ve niteliklerini gerektirdiğini savunur. Ancak durum gerçekten böyle midir?
Her iki durumda da liderliğin temel esasları geçerli olmakla birlikte, dijital liderlik senaryoları benzersiz ve önemli zorluklar çıkarabilir. Etkili bir Dijital Lider olmak istiyorsan yazıyı hemen oku. 
DİJİTAL LİDER OLUN!
#EtkinlikÖnerisi 🧡
 
 
Corona Günlerinde Mental Dayanıklılık
Ücretsiz Online Semineri - SON 1 GÜN
Seminerimize kaydolun. Corona günlerinde 7 gün boyunca 20 dakika ayıracağınız programımıza katılma fırsatı yakalayın. Mental dayanıklılığınızı artırın.
KAYDINIZI TAMAMLAYIN!
 
 
Engage & Grow Türkiye
Organizasyonlara ve çalışanlarının zihinlerine yepyeni renkler kazandırmak için buradayız.
Engage & Grow Türkiye
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul
+90 212 291 12 00  info@engageandgrowturkey.com
Mersis No: 0396065322000017
​​Bizi takip etmeyi unutmayın!