Sayı 11
​     10 Mart 2020

 
#HaftanınKarikatürü 💬
 
 
#Mutluluk #İşletmelereBaharGeliyor 💚
Yeni Bir Performans Ölçütü: Mutluluk
Harvard Business Review işletmelerin yeni performans ölçütüne değiniyor; Mutluluk!
''Hiç işinizi bırakmayı düşündünüz mü? Ya da çalıştığınız kurum için sunduğunuz özveri ve emek karşılığında yeterli değeri görmediğinizi hissettiniz mi? İş hayatında mutlu olmak kişinin bilinçli seçimidir. Kurumlar çalışanlarını, yöneticiler ekiplerini motive etmek üzere stratejiler belirleyebilir ancak biz hazır değilsek bu çabalar pek işe yaramayabilir...''
HEMEN OKUYUN!
#YeniDünya #Başarı #İşletmelereBaharGeliyor ❤️
Verimli Çalışma için 8 Değerli Adım
 
 
Zamanınızı doğru kullanabiliyor musunuz? İşlerinizi zamanında tamamlayabiliyor musunuz? Daha doğrusu verimli çalışabiliyor musunuz? Eğer bu sorulara cevap verirken zorlanıyorsanız bu yazı tam size göre. Bu 8 değerli adıma göz atın ve daha verimli çalışmak için bugün ilk adımı atın!
İLK ADIMI ATIN!
2020 Türkiye İnternet Kullanımı ve Sosyal Medya İstatistikleri
We Are Social ve Hootsuite'in birlikte yayımladığı 2020 Türkiye İnternet Kullanımı Sosyal Medya, Mobil Kullanım ve E-Ticaret İstatistikleri raporunu dijilopedi sizin için derledi. Günde ortalama 7 saat 29 dakika internet kullandığımızı biliyor muydunuz? Birçok ilgi çekici istatistiği inceleyin.
İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!
İnsansı Robotlar ve Dijital İnsanlar
İlk modern insansı robotlar, insanların uzuv kayıplarına en iyi çözümleri sunabilmek adına daha iyi protezlerin nasıl yapılabileceğini öğrenmek için yaratıldılar. Peki bugünün robotları nasıl bizim işimizi elimizden alacaklarını düşündürecek boyuta ulaştı?

Atlas'ı, Petman'ı, Robear'ı tanıyor musunuz? Peki dijital pop yıldızını ya da dijital insan Neon'u?
İNSANSI ROBOTLARLA TANIŞIN!
Agile / Fragile
2020'de İnsan Kaynakları ve yönetim temalı zirvelerin trend konusu 'Çeviklik' anlamına gelen 'Agile' kavramı 19 yıldır hayatımızda.
Ancak Agile kavramının şirketlere uygulanışının biraz bıçak sırtı olduğunu da itiraf etmeliyiz, doğru uyumlanabilirse harika fakat uyumlanamazsa hem çalışanlar hem şirketler adına kayıp olabilir. 

Peki nasıl?
HEMEN OKUYUN!
#EtkinlikÖnerisi 🧡
 
 
TEDxBahcesehirUniversity 2020
TEDxBahcesehirUniversity 4 Nisan Cumartesi Günü Zorlu PSM Ana Tiyatro'da!

TEDxBahcesehirUniversity  EARLY BIRD biletleri satışa başladı. Siz de vakit kaybetmeden biletinizi avantajlı fiyatlarla alın! 
DETAYLI BİLGİ!
 
 
Engage & Grow Türkiye
Organizasyonlara ve çalışanlarının zihinlerine yepyeni renkler kazandırmak için buradayız.
Engage & Grow Türkiye
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul
+90 212 291 12 00  info@engageandgrowturkey.com
Mersis No: 0396065322000017
​​Bizi takip etmeyi unutmayın!