Sayı 10
​     25 Şubat 2020

 
#HaftanınKarikatürü 💬
 
 
#İlhamVerenler #İşimBenimAşkım 💚
Etki Yaratmanın Sırlarını ÜMİT ERDEM'den Dinledik! | İlham Verenler #1
İç İletişim ve Çalışan Bağlılığı Uzmanı Engage & Grow Koçumuz Ümit Erdem hem üst üste Engage & Grow Top 20 listesinde yer aldı hem de 2019 Engage & Grow Global Award Biggest Impact of the Year (YILIN EN ETKİ YARATANI) seçildi. Peki Ümit Erdem başarısını neye borçlu? İşletmeler neden Engage & Grow koçlarıyla çalışmalı? Bir Engage & Grow Koçu işletmenizde hangi sorunlarınızı çözer, nasıl değişimlerde yol arkadaşınız olur? 

Tüm bu soruların cevabı Ümit Erdem'le yaptığımız bu keyifli röportajda, hemen izleyin!
Koçlarımızla röportajlarımız sürecek, bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi ve bültenimizi arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın!
HEMEN İZLEYİN!
#ÇalışanBağlılığı #Başarı #İşimBenimAşkım ❤️
İşe Alınacak Kişi Her Zaman En İyi Özgeçmişe Sahip Olan Mıdır?
UPS'te Global Talent Management olarak görev alan İnsan Kaynakları Uzmanı Regina Hartley, çocukluk zamanından başlayan deneyimlerinden yola çıkarak insanları işe alırken üzerinde düşünebileceğimiz bambaşka bir pencere açıyor. Kariyerimiz, işimiz, hayat kalitemiz hepimizin üzerinde durmadan düşündüğü bir konu, Regina Hartley kendimiz üzerine de yeniden kafa yorayacağımız önemli şeyler söylüyor. Öğle aranızda dahi izlenebilecek yalnızca 10 dakikalık bu TED konuşması gününüzün belki de en kıymetli zaman dilimi olacak, bir şans verin!
HEMEN İZLEYİN!
Cam Tavan Sendromu Bitiyor Mu?
 
 
En geniş anlamıyla kadınların iş hayatında karşılaştıkları ''görünmez zorluklar'' ve dahası bunların belirli bir zaman dilimi için normal karşılanması durumunu anlatan Katherine Lawrence ve Marianne Schreiber'in 1979'da icat ettikleri ''cam tavan sendromu'' kavramı 2020lerde nerede olacak dersiniz?

Hemen yazıyı okuyun ve cam tavanı delen kadınlara bir omuz da siz verin!
 
 
HEMEN OKUYUN!
Çalışanlarınıza Önem Vermenin 7 Harika Sonucu
Engage and Grow Global Operasyon Müdürümüz ve Çalışan Bağlılığı Uzmanı Bertay Fişekçi, çalışanlar ile yöneticiler arasında çalışan bağlılığı konusunda gerçekleşen söylem ve eylem farklarına dikkat çekiyor. 
Bağlı çalışanların daha az zamanda daha çok sonuç veren iş yapmalarının şirketlere getirisi %21 bolluk. Peki başka neler var, gelin bu yazı size 7 başlıkta açıklasın!
HEMEN OKUYUN!
Çalışanlardan En Çok Esirgenen Şey; Özgürlük…
Dijitalleşme, dijital dönüşüm… İnsanı makinadan ayıracak olan nedir peki? HR Dergi Genel Yayın Yönetmeni Gülcan Çağlar Çalışkan hayal etme ve yaratma yeteneği olduğunu söylüyor. Peki çalışma ortamında bu kıymetli yeteneklerimizi nasıl kullanabiliyoruz, kullanabiliyor muyuz? 

Gülcan Hanım'ın içtenlikli tavsiyeleri var, hemen okuyun!
HEMEN OKUYUN!
#EtkinlikÖnerisi 🧡
Engage & Grow Programı'nı Keşfedin!
Çalışan bağlılığı oranınız işletmenizin başarı, müşteri potansiyeli, karlılık ve verimlilik oranlarını doğrudan etkiliyor. Bağlı çalışanlarla kurduğunuz ortak hedefleriniz ile büyüme hızınızı artırabilirsiniz.Engage and Grow Global Operasyon Müdürümüz ve Çalışan Bağlılığı Uzmanı Bertay Fişekçi'nin 05 Mart 2020'deki Çalışan Bağlılığı Semineri'ne katılın ve Engage and Grow'un bağlılık artırma sistemlerini öğrenin! 
KATILMAK İSTİYORUM!
Zorlu PSM Caz Festivali
Bu yıl dördüncü kez dinleyicilerle buluşacak PSM Caz Festivali, 80'den fazla müzisyeni Zorlu PSM sahnelerinde ağırlayacak.

''Her Müziğin Caz Festivali'' mottosuyla 30 Nisan ile 5 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival, farklı müzik türlerinden meydana gelen bir sentezle müzikseverlere sıra dışı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.
 
 
DETAYLI BİLGİ!
 
 
Engage & Grow Türkiye
Organizasyonlara ve çalışanlarının zihinlerine yepyeni renkler kazandırmak için buradayız.
Engage & Grow Türkiye
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul
+90 212 291 12 00  info@engageandgrowturkey.com
Mersis No: 0396065322000017
​​Bizi takip etmeyi unutmayın!