fbpx

Uğur Yedikardeş

Biyografi

Uğur Yedikardeş, Marmara Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Teknolojisi alanındaki lisans eğitiminin ardından yine aynı üniversitede Yönetim ve Bilişim Sistemleri alanında yüksek lisansını tamamladı.

ActionCOACH Türkiye ekibine mühendis kadrosundan dahil olan Yedikardeş, Finansbank’ın Alternatif Dağıtım Kanalları Departmanı’nda başladığı profesyonel kariyerine sırasıyla, Vakıfbank IT Kıdemli İş Analisti, IBTECH IT Kıdemli İş Analisti ve son olarak TEB IT Proje Lideri olarak devam etti.

On iki yıllık kurumsal tecrübesi süresince Ödeme Sistemleri, Proje Yönetimi ve teknolojik çözüm entegrasyonları konusunda uzmanlık kazandı. Tekno girişimlerin ve inovasyonun hız kazandığı çağımızda, global arenada ülkemizi temsil eden International Hackathon 2015 finalistlerine mentorlük yaptı. 2016 yılında ise TEB Kurumiçi Girişimcilik Ödülünü kazandı.

Endüstri 4.0 rüzgarı ile dijitalleşmenin, tüm büyük firmaların ve hatta KOBİ lerin birinci gündemi haline geleceğini önceden gören Uğur, 9.000 saatin üzerindeki iş analizi ve 3.000 saatin üzerindeki proje yönetimi deneyimi ile Teknolojik Dönüşüm Danışmanlığı yapmak üzere kendi start-up’ını kurdu.

Yeni çıktığı yolda dijital çağa hazırlanan firmaların, teknolojik dönüşüm ihtiyacının yanı sıra iş yapma ve yönetme şekillerinin de dönüşmesi gerektiğini tespit eden Uğur, iş modelini Business & Technology Transformation Coaching şeklinde yeniledi ve ActionCOACH ile yollarını kesiştirdi.

Evli ve bir çocuk sahibi olan Uğur Yedikardeş, İstanbul’da özellikle teknolojinin hızını yakalayıp işinde sonuçlarını deneyimlemek isteyen tüm işletmeler ve girişimciler için Business & Technology Transformation Coaching ile fark yaratacak.

Biography

Ugur Yedikardes graduated from Marmara University, Electronics and Communication Technology Programme and then completed his master’s degree in Management and Information Systems Programme at the same university.

Yedikardes joined the ActionCOACH Turkey team as an engineer perspective. He started his career in Finansbank’s Alternative Distribution Channels Department, followed by Vakifbank IT Business Analyst, IBTECH IT Business Analyst and lastly TEB (joint venture of BNPP) IT Project Leader.

During his twelve-year corporate experience, he gained expertise in Payment Systems, Project Management and technological solution integrations. In the age of innovation and technopreneurs, he prove his market awareness and took part in BNPP International Hackathon 2015 as a mentor. In addition, Ugur won the TEB Intrapreneurship Award In 2016.
Having foresaw that digitalization with the industry 4.0 wind will become the first agenda of all big companies and even SMEs, Ugur has set up his own start-up to conduct technology transformation consulting with over 9,000 hours of business analysis and over 3,000 hours of project management experience.

Ugur updated his business model into Business & Technology Transformation Coaching, as he associates with ActionCOACH. Ugur Yedikardes will make a difference in Istanbul with Business & Technology Transformation Coaching for all businesses and entrepreneurs who want to catch up with the speed of technology and experience their business results.

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Halaskargazi Cad. No: 114/8
  34363 Osmanbey, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com