fbpx

Pınar Tuba Göçgün

Biyografi

Galatasaray Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladığı eğitiminin ardından profesyonel kariyerine adım atan Pınar Tuba Göçgün, İnsan Kaynakları alanında 20 yılın üzerinde bir tecrübeye sahiptir. Arthur Andersen, Eli Lilly ve Alcatel Lucent’da insan kaynakları alanında tasarım, danışmanlık ve uygulama deneyimi kazanan Göçgün, Alcatel Lucent Türkiye & Azerbaycan ve MetLife Türkiye’deki İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevlerinin ardından BNP Paribas Cardif Türkiye bünyesinde İnsan Kaynakları ve Organizasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Pınar Tuba Göçgün, halen People@Core danışmanlık şirketinin kurucu ortağı olarak İnsan Kaynakları alanındaki danışmanlık ve koçluk çalışmalarına devam etmektedir. Göçgün, işinin özüne insanı koyan, insanı ve teknolojiyi liderlikle birleştiren projelerde yer almayı ilke olarak benimsemiştir.

Cornell Üniversitesinde İnsan Kaynakları Stratejisi ve Liderlik Programını tamamlayan ve Chartered Institute of Personnel and Development’da İnsan Kaynakları alanında Chartered Fellow akreditasyona sahip olan Pınar Tuba Göçgün, aynı zamanda ICF sertifikalı Co-Active koçudur. Pınar Tuba Göçgün, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Halaskargazi Cad. No: 114/8
  34363 Osmanbey, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com