fbpx

Nurdan Gündoğdu

Biyografi

Nurdan Gündoğdu 20 yılı aşkın bir süre Türkiye’nin büyüyen sektörlerindeki lider kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yaptı. ActionCOACH ile tanıştıktan sonra kariyerinin ikinci dönemini bir girişimci, aynı zamanda “ActionCOACH” ve “Engage and Grow” İstanbul partneri olarak geçirmek üzere yola çıktı.

Marmara Üniversitesi İng. İşletme bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra University of North Florida’da MBA yaptı.

Dünyanın önemli inşaat malzemeleri üreticilerinden biri olan Lafarge’da 5 yıl sürecek kariyerine başladı. Bunu takiben, internet şirketi olan İxir’de iş geliştime, iş planlama konularında çalıştı. 2001 yılında telekom sektöründeki kariyerine Avea’da başladı. Avea’da 8 sene süren Pazarlama deneyimi sonrasında 2009 yılında o dönemin büyüyen iş kollarından olan enerjide kariyer fırsatı elde ederek Fina Enerji Holding’de çalıştı. Daha sonra telekom sektöründeki yolculuğuna TTNET ve Türk Telekom’da devam etti. 15 yıl boyunca pazarlamanın hemen hemen bütün dallarında üst düzey yöneticilik yaptı. Müşteri deneyimi, ürün geliştirme, fiyatlama, pazar araştırması, CRM, strateji geliştirme, iş planlama ve gelir yönetimi konularında deneyim kazandı.

ActionCOACH olarak işletme sahiplerinin işletmelerini büyütme hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Engage & Grow ile de çalışanları, işletme sahiplerinin hayallerine ortak ederek başlattığı büyüme hareketini çarpan etkisiyle genişletmeyi, bu sayede Küresel Çalışan Bağlılığı Hareketine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Çünkü “Tek başına kusursuz olmak mümkün değil ama bir TAKIM ile mümkün…” olduğuna inanıyor…

Biography

Nurdan Gündoğdu took executive and directorial roles for over 20 years in leading companies of growing sectors in Turkey. Having met with ActionCOACH, she decided to be an entrepreneur herself and İstanbul partner of “ActionCOACH” and “Engage & Grow”.

Following her study of Business Administration in University of Marmara, she got her masters degree from University of North Florida.

She started her career in Lafarge and worked for 5 years in the world’s leading company in building materials. Following Lafarge, she took over the responsibility of business development and planning in Ixir which used to be one of Turkey’s promising company in the sector of internet. In 2001 she gave a start to her career in telecom in Avea. Having spent 8 years as Marketing Executive in Avea, she moved to Fina Enerji Holding in 2009 that used to operate in energy. In 2010 she continued her career journey in TTNET and Türk Telekom. All through the last 15 years, she held executive and directorial positions responsible for all areas of Marketing including customer experience, product development, pricing, market research, CRM, strategy development, business plan and revenue management.

With ActionCOACH she targets to turn business owners’ dreams of growth into reality while with Engage & Grow she makes employees share business owners’ dreams so to create a multiplier impact and to contribute to Global Employee Engagement Move.

Because she believes, “nobody is perfect but a team can be…”

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Halaskargazi Cad. No: 114/8
  34363 Osmanbey, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com