fbpx

Derya Tekinşen

Biyografi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliğinden 1996 senesinde mezun oldu. Profesyonel hayatına Banksoft Yazılım firmasında başladı. Türkiye ve Avrupa’nın ilk Windows üzerinde çalışan ATM uygulamasını geliştirdi.

Bir sene üniversite bünyesinde internet teknolojileri üzerine çalıştıktan sonra Demir Yatırım Bilgi Teknolojileri biriminde yatırım uygulamaları geliştirdi. Kurum birleşmesi sonrasında kariyerine HSBC Bilgi Teknolojilerinde de internet ve yatırım bankacılığı üzerinde üretim yaparak devam etti.

11 sene Türk Ekonomi Bankası ‘nda (BNP Ortaklığı) kartlı sistemler ve ödeme teknolojileri üzerinde uzmanlaştı. Yazılım müdürlüğü, kurum içi eğitmenlik, mentorluk ve birim mobilite temsilciliği görevlerini yürüttü.

Evli ve 2 çocuk annesidir. Şu anda Engage&Grow Program Koçu olarak görev almaktadır.

Biography

She graduated from ITU Computer Engineering in 1996. Her professional life started at Banksoft Software Ltd. She developed the first ATM application running on Windows Systems all in Turkey and Europe.

After studying internet technologies within the university for a year, she developed investment applications in the Information Technologies department of Demir Yatırım. She continued her career both on internet and investment banking technologies after the merger with HSBC for 7 years.

During the last 11 years, specialized in card and payment technologies at Turkish Economy Bank (BNP Joint Venture) . She has run the roles of software manager, in-house trainer, mentor and unit mobility representative.

She is married and has two children.

She is currently working as a Program Coach of Engage & Grow.

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Halaskargazi Cad. No: 114/8
  34363 Osmanbey, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com