fbpx

Dr. Can Pamir

Biyografi

1972 yılında Ankara’da doğan Can Pamir, ilk ve orta eğitimini TED Ankara Kolej’inde tamamladı. ODTÜ İşletme Bölümü’nü, 4.00 tam not ortalamasıyla Üniversite, Fakülte ve Bölüm Birincisi olarak tamamladı. ABD’de University of Illinois’deki muhasebe ve finans alanındaki master çalışmasını da 4.00 tam ortalamayla birinci olarak bitirdi. Bilgi Üniversitesi’ndeki pazarlama alanındaki doktorasının “Yatırımcını Haritalanması – Risk Tercihi ve Getiri Beklentisinden Daha Fazlası” konulu tezi ile 3.5 yılda 4.00 tam ortalama ile tamamladı.

20 yıllık profesyonel kariyerinde, Dünya Bankası özel sektör kolu International Finance Corporation – IFC’de yatırım uzmanı, Fiba Grubu’nun bankalarında farklı alanlarda yönetici olarak çalıştı. İş Yatırım’ın Pazarlama Müdürlüğü’nü kurdu ve Pazarlama Müdürlüğü süresi boyunca kurum faaliyet gösterdiği bütün ürünlerde pazar payı lideri oldu. Gedik Yatırım’da Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı, şirketin kurumsal kimlik değişim sürecini oluşturdu ve yönetti.

Pamir Coaching, Consulting, & Training Şirketinin kurucu ortağı ve CEO’su olan Can Pamir, ODTÜ, Bilkent, Bilgi ve Bahçeşehir Üniversite’lerinde finans ve pazarlama alanında dersler vermektedir. Can Pamir’in uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunan Can Pamir SPK İleri Düzey, Türev Araçlar ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme ve Bronz Seviye Engage & Grow Koçluğu lisansları sahibidir.

   

   

  Engage & Grow çalışan bağlılığını arttırmayı amaçlayan firmalar için karlılık, verimlilik ve liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik, aksiyon temelli nöroloji bilimi verileri kullanılarak tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir programdır.

  ADRES

  Halaskargazi Cad. No: 114/8
  34363 Osmanbey, İstanbul

  TELEFON

  +90 212 291 12 00

  E-MAİL

  info@engageandgrowturkey.com